Hoppa till sidans innehåll

2013


SM i körning:

Körning ponny par.

GULD till Ewa Weijmar-Kolmodin med sina ponnier Gnistans Okkii och Almnäs Kanon


Körning ponny Handikapp:

GULD till Marie Ågren med sin ponny Dilba 


GA-cupen i banhoppning:

1. Alida Strange-Jeanne av Bolex

 

DM i dressyr senior:

1. Lisa Horwitz-Myram


DM i dressyr junior/YR:

2. My Ternström-Chiqitita

 

DM i dressyr ponny kat. C:

3. My Ternström-Hickory

 

DM i Banhoppning ridhäst junior:

1. Alida Strange-Jeannedark av Bolex

2. Eneas Hållsten-Cobarna

 

DM i banhoppning kat. C:

2. Matilda Dreborg-Knappekullas Waquero

3. Alice Leander-Winnie

 

DM i banhoppning kat. D:

1. Alida Strange-My Dun Lady

 

DM i körning fullständig:

1. Ewa Kolmodin Weijmar Gnistans Okkii/Almnäs Kanon

2. Marie Ågren-Dilba

 

DM i körning precision:

2. Marie Ågren-Dilba

3. Josefin Johannesson-Dubra

 

Kneippbyn cup:

1. Kat. B Alice Leander-RMS Quicksilver


KM i banhoppning:

Kat. D.

1. Elin Lawergren - Aslan

2. Caroline Strömberg - Hercules

3. Felicia Enderborg - Check it Out


Ridhäst:

1. My Ternström - Chiqitita

2. Marika Strömberg - Beginia

 

KM i dressyr:

1. Kat. D. Elin Lawergren-Aslan

2. Kat. D. Carin Danielsson-Karamell

 3. Kat. B. Thea Almqvist-Ally 

Ridhäst:

1. Sandra Jonasson-Krusidull

2. Sofie Jonasson-Bloss

3. Josefine Johannesson-Dubra



Klubbresultat:

Alice Leander

130215 Winnie Banhoppning LA Regional    3 Vetlanda
130303 Lucky Red Swallow Banhoppning LB Avd. B 0 fel HORK
130303 DJ Tucson Banhoppning LB Avd. B 0 fel HORK
130303 Winnie Banhoppning LA Regional 1 HORK
130317 RSM Quicksilver Banhoppning LC Lokal 1 WRK
130324 RSM Quicksilver Dressyr LC:1 Lokal 1 NGR
130406 Winnie Banhoppning LA Regional 5 Stora Wäsby
130413  RMS Quicksilver Banhoppning  LC Lokal  GLR 
130413 Tucson Banhoppning LC Avd. B 0 fel GLR
130505 RMS Quicksilver Banhoppning LB Regional 1 HRK
130505 RMS Quicksilver Banhoppning LC Lokal 2 HRK
130630  Lucky Red Swallow  Banhoppning  LB Avd. B  0 fel SRK 
130707  Winnie  Banhoppning  Msv B Nationell  2 Edsbro 
130706  Lucky Red Swallow  Banhoppning LB Avd. B Regional 0 fel Edsbro 
130705  Lucky Red Swallow  Banhoppning  LB Avd. B Lokal 0 fel  Edsbro 
130705  Lucky Red Swallow  Banhoppning  LC Avd. B Lokal  0 fel Edsbro 
130824  Winnie  Banhoppning  Msv.B Regional  GLR 
130831  Winnie  Banhoppning  LA Nationell  Gamleby 
130831  Winnie  Banhoppning  Msv.B Nationell  Gamleby 
130922 Lucky red Swallow Banhoppning LB Avd. B Lokal 0 fel WRK
130922 Winnie Banhoppning LA Regional 1 WRK
131005 Little Busy Bee Banhoppning LD CR  Lokal 0 fel SRK
131005 Little Busy Bee Banhoppning LC Avd. B Lokal 0 fel SRK
131005 Lucky Red swallow Banhoppning LB Avd. B Lokal 0 fel SRK
131117 Lucky Red Swallow Banhoppning LB Avd. B Lokal 0 fel WRK
131117 Lucky Red Swallow Banhoppning

LA Avd. B

Regional

0 fel WRK
131121 Lucky Red Swallow Banhoppning

LB UngponnySM Regional

0 fel Grevagården
131121 Lucky Red Swallow Banhoppning

LB UngponnySM Regional

1 Grevagården
131121 Winnie Banhoppning

LA UngponnySM

1 Grevagården
131122 Lucky Red Swallow Banhoppning

LB UngponnySM

Regional

1 Grevagården
131122 Winnie Banhoppning

Msv B UngponnySM

Regional

1 Grevagården
131123 Lucky Red Swallow Banhoppning

LB UngponnySM Regional

Grevagården
131123 Winnie Banhoppning

Msv B UngponnySM Regional

2 totalt Grevagården
131123 Lucky Red Swallow Banhoppning

LB UngponnySM Regional

2 totalt grevagården

 

Eneas Hållsten

130119 Carma      Banhoppning 1.20 Regional 12 Åstorpsortens
130120 Carma Banhoppning 1.30 Nationell 13 Åstorportens
130209 Carma Banhoppning 1.30 Nationell 6 Helsingborg
130210 Carma Banhoppning 1.35 Nationell 13 Helsingborg
130323 Carma Banhoppning 1.30 Nationell 5 Grevagården
130412 Carma      Banhoppning 1.30 Nationell 1 Gävle
130413 Carma      Banhoppning 1.40 Nationell 1 Gävle
130504  Carma  Banhoppning  1.35 Internationell  10  Drammen 
130505  Carma  Banhoppning  1.40 Internationell  12  Drammen 
130615  Carma  Banhoppning  1.35 Nationell  12  Årsta Runsten 
130616  Carma  Banhoppning  1.40 Nationell  Årsta Runsten 
130721  Bluffing Spirit  Banhoppning  1.25 Regional  Vänsta 
130907  Cobarna  Banhoppning  1.10 Regional  HORK 
130908  Cobarna  Banhoppning 1.15 Regional  HORK 
130929 Carma Z Banhoppning 1.30 Nationell 18 Helsingborg
131019 Cobarna Banhoppning 1.10 Regional 5 HRK
131116 Cobarna Banhoppning 1.20 Regional   Mjölby
131122 Bluffing Spirit Banhoppning 1.25 Regional 14 Strömsholm
131124 Bluffing Spirit Banhoppning 1.25 Regional   Strömsholm
131207 Bluffing Spirit Banhoppning 1.30 Nationell 14 Helsingborg

 

Emma Nilsson

130303 Tiara    Banhoppning 0.90 CR Lokal        0 fel HORK
130309 For Joy SN Banhoppning 1.20 Regional 12 Ljungby
130309 For Joy SN Banhoppning 1.25 Regional 14 Ljungby
130316 Tiara Banhoppning 1.00 Lokal 1 WRK
130414 Checkpoint Banhoppning 0.80 CR Lokal 0 fel GLR
130414 Checkpoint Banhoppning 0.90 CR Lokal 0 fel GLR
130428 Checkpoint Banhoppning 0.90 CR Lokal 0 fel NGR
130428 For Joy SN Banhoppning 1.20 Regional 3 NGR
130504 For Joy SN Banhoppning 1.30 Regional 1 HRK
130511  Salvation  Banhoppning  1.10 Regional  2 WRK 
130511  For Joy SN  Banhoppning  1.20 Regional  WRK 
130525  Coco Chanel  Banhoppning  1.00 Lokal  GLR 
130608  For Joy SN  Banhoppning  1.20 Regional  3 Kalmar 
130609  For Joy SN  Banhoppning  1.25 Regional  Kalmar
130609  For Joy SN  Banhoppning  1.20 Regional  4 Kalmar
130629  Checkpoint  Banhoppning  1.00 Avd. B Lokal  0 fel  SRK 
130719  For Joy SN  Banhoppning  1.20 Regional Udden 
130720  Checkpoint  Banhoppning  1.00 Avd. B Lokal  0 fel  Udden 
130811  Checkpoint  Banhoppning  1.00 Avd.B Lokal  0 fel  NGR 
130811  Salvation  Banhoppning  1.10 Regional  NGR 
130907  Checkpoint  Banhoppning  1.00 Avd.B Lokal  0 fel  HORK 
130921 Checkpoint Banhoppning 0.90 Avd. B Lokal 0 fel Jönköping
131019 Checkpoint Banhoppning 0.90 Avd. B Lokal 0 fel Vikbolandet

 

Kalle Horwitz

130407 Funky F  MB  Banhoppning Msv B Regional 1 Stora Wäsby
130721  Funky F MB  Banhoppning  LB  Avd. B Regional 0 fel Udden 
130803  Funky F MB  Banhoppning  LA Nationell  Årsta Runsten 
131005 Pondus RP 155 Banhoppning LB Avd. B Lokal 0 fel SRK
131020 Funky F MB Banhoppning LA Regional 2 HRK
131020 Funky F MB Banhoppning LB Regional 2 HRK

 

Matilda Dreborg

130303 Knappekullas Waquero Banhoppning LA Regional 2 HORK
130317 Knappekullas Waquero Banhoppning Msv B Regional 1 WRK
130526  Knappekullas Waquero  Banhoppning  LB Regional GLR 
130630  Knappekullas Waquero  Banhoppning  LB Lokal  2 SRK 
130706  Knappekullas Waquero  Banhoppning  LA Regional  Edsbro 
130706  Knappekullas Waquero  Banhoppning  Msv B Regional  Edsbro 
130707  Knappekullas Waquero Banhoppning  Msv B Nationell  Edsbro 
130707  Knappekullas Waquero  Banhoppning  Msv A Nationell  Edsbro 
130801  Knappekullas Waquero  Banhoppning  LA Nationell  0 fel   Årsta Runsten 
130824  Knappekullas Waquero  Banhoppning  LA Regional  GLR 
130922 Knappekullas Waquero Banhoppning LA +5 Regional 1 WRK
131101 Knappekullas Waquero Banhoppning LA Änglahoppet Nationell 3 Borås
131103 Knappekullas Waquero Banhoppning Msv B Änglahoppet Nationell 2 Borås

 

Felicia Enderborg

130317 Cheerleader   Banhoppning LD CR Lokal 0 fel  WRK
130413 Cheerleader       Banhoppning LC CR Lokal 0 fel GLR
130512  Cheerleader  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  WRK 
130608 Cheerleader  Banhoppning  LC Avd. B Lokal  0 fel  SORK 
130630  Cheerleader   Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel SRK 
130630  Cheerleader  Banhoppning  LC Avd. B Lokal  0 fel   SRK 
130810  Cheerleader  Banhoppning  LC Avd.B Lokal  0 fel

NGR

130807  Cheerleader Banhoppning  LC Avd.B Lokal  0 fel 

HORK 

130807  Check it out  Banhoppning  LC Avd.B Lokal  0 fel 

HORK 

 

Lisa Horwitz

130303 My Surprise Banhoppning 1.00 Avd.B 0 fel HORK
130303 My Surprise Banhoppning 1.10 Avd.B 0 fel HORK
130303 My Precious Banhoppning 1.10 Regional 2 HORK
130310 Myram Dressyr Msv C:1 Regional 1 WRK
130316 My Precious Banhoppning 1.10 Regional 6 WRK
130428 My Precious              Banhoppning 1.10 Regional 2 NGR
130517  Myram  Dressyr  Msv B:4 Regional  WRK 
130602  Myram  Dressyr  Msv B:4 Regional  HRK 
130608  Pondus RP 155  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  SORK 
130608  Pondus RP 155 Banhoppning  LC Avd. B Lokal  0 fel  SORK 
130629  My Pleasure  Banhoppning  0.90 CR Lokal  0 fel  SRK 
130630  Pondus RP 155 Banhoppning  LB Avd. B Lokal  0 fel  SRK 
130802  Myram  Dressyr  Msv.B:2 Regional  Gripens 
130807  Twilight  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  HORK 
130807  Top Flight  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  HORK 
130807  Pondus Rp 155  Banhoppning  LB Avd.B Lokal  0 fel  HORK 

 

Alida Strange

130303 My Dun Lady Banhoppning LB Regional 2 HORK
130303 Jeannedark av Bolex Banhoppning 1.10 Lokal 3 HORK
130428 Jeannedark av Bolex Banhoppning 1.20 Regional 2 NGR
130511  Jeannedark av Bolex  Banhoppning  1.25 Nationell  Skogslottens 
130525  Jeannedark av Bolex  Banhoppning  1.30 Regional  GLR 
130526  My Dun Lady  Banhoppning  LB Regional  GLR
130526  My Dun Lady  Banhoppning  LA Regional  GLR 
130608  Jeannedark av Bolex  Banhoppning  1.20 Regional  Kalmars  
130802  Jeannedark av Bolex  Banhoppning  1.20 Regional  Eksjö 
130810  My Dun Lady  Banhoppning  LB Lokal  NGR 
130811  Aquila  Banhoppning  0.90 CR Lokal  0 fel  NGR 
130831  Jeannedark av Bolex  Banhoppning  1.20 Regional  10  Linköping
130907  Aquila  Banhoppning  0.90 CR Lokal  0 fel  HORK 
130907  My Dun Lady  Banhoppning  LB Regional   HORK
130907  Jeannedark av Bolex  Banhoppning  1.20 Regional  HORK 
130908  My Dun Lady  Banhoppning  DM LA Regional   HORK
130908  Jeannedark av Bolex  Banhoppning  DM 1.15 Regional  HORK 
130921 Aquila Banhoppning 0.90 CR Lokal 0 fel WRK
130921 Aquila Banhoppning 1.00 Lokal 3 WRK
130921 Jeannedark av Bolex Banhoppning 1.20 Regional 1 WRK
130921 Jeannedark av Bolex Banhoppning 1.25 Regional 2 WRK
130922 My Dun Lady Banhoppning LB Regional 2 WRK
130922 My Dun Lady Banhoppning LA Regional 1 WRK
131019 Jeannedark av Bolex Banhoppning 1.20 regional 1 HRK
131020 My Dun Lady Banhoppning LB Regional 1 HRK
131103 Jeannedark av Bolex Banhoppning 1.30 Regional 4 Vetlanda
131122 My Dun lady Banhoppning LC MHPC Regional 0 fel Grevagården
131124 My Dun Lady Banhoppning LA Regional 3 Grevagården


 Fredrik Strange 

130316 Tristen              Banhoppning 1.10 Regional 3 WRK
130504 Tristen Banhoppning 1.25 Regional 2 HRK
130525  Tristen  Banhoppning  1.20 regional  GLR 
130525  Clinton  Banhoppning  1.20 Regional  GLR 
131019 Clinton Banhoppning 1.10 Regional 3 HRK

 

 Ewa Kolmodin Weijmar

130127 Almnäs Kanon  Körning  Dressyr Msv Nationell  HRK
130127  Almnäs Kanon  Körning  Precision Msv Nationell  HRK 
130223 Almnäs Kanon/ Körning Precision Msv Nationell  1 HORK
130223 Almnäs Kanon/ Körning Dressyr Msv Nationell 1 HORK
130509  Almnäs Kanon  Körning  Elit Svår  Åsbo 
130525  Gnistans Okkii  Körning  Msv Nationell  HORK 
130717  Certina  Körning  Elit Svår  Jönköping 
130809 

Certina

Körning   Elit Svår Skånska 
131005 Rabalder Körning Lokal LA 1 HORK
131005 Almnäs Kanon Körning MSV Nationell 2 HORK
131012 Gnistans Okkii Körning MSV Nationell 1 Åstorp


Marika Strömberg

130127  Pärlemo 4545  Körning  Dressy LA Lokal  HRK 
130127  Exact 630  Körning  Dressyr Msv Nationell  HRK 
130223 Pärlemo    4545 Körning Dressyr LA Lokal 1 HORK
130223 Pärlemo 4545 Körning Precision LB Lokal 1 HORK
130303 Beginia Banhoppning 0.90 CR 0 fel   HORK
130428  Exact 630  Körning  Msv Nationell  HORK 
130505 Exact 630  Körning  Precision Msv Nationell  Stockholmns Körsällskap 
130921 Beginia Banhoppning 0.90 CR Lokal 0 fel WRK
131005 Melodi 5311 Körning LB Lokal 1 HORK
131005 Exact 630 Körning MSV Nationell 1 HORK


My Ternström

130309 Hickory         Dressyr         LC:1 Lokal 1 WRK
130309 Hickory Dressyr LB:0 Lokal 2 WRK
130420 Chiqitita Dressyr LB:2 Regional 2 SORK
130505 Chiqitita Dressyr LB:3 Regional 2 SRK
130518  Chiqitita  Dressyr  LB:2 Regional  WRK 
130602  Chiqitita Dressyr LB:3 Lokal  HRK 
130803  Chiqitita  Dressyr  LB:2 Lokal HRK 
130803  Chiqitita  Dressyr  LB:3 Lokal 4 HRK 
130831  Chiqitita  Dressyr  LB:2 Regional  HORK 
130905 Chiqitita Dressyr LB:3 Regional 1 SRK
130928 Chiqitita Dressyr LB:3 Regional 4 WRK
130928 Chiqitita Dressyr LB:2 Regional 2 WRK


Malin Wilson

130223 Glorias Bellis Körning Precision LB lokal Gk HORK
130223 Glorias Bellis Körning Dressyr LB Lokal Gk HORK
130428 Lill Elof Körning LB Lokal  Gk HORK
130525  Lill Elof  Körning  LB Lokal  Gk  HORK 
130525  Glorias Bellis  Körning  LB lokal  Gk  HORK 
130703  Glorias Bellis  Körning  LB Lokal  Gk  HORK 
130703  Lill Elof  Körning  LB Lokal  Gk  HORK 
130724  Lill Elof  Körning  LB Lokal  Gk  HORK 
130724  Glorias Bellis  Körning  LB lokal  Gk  HORK 
130908 Lill Elof Körning LB Lokal Gk SRK
130908 Lill Elof Körning LA Nationell 1 SRK
130908 Gloria Bellis Körning LA Nationell 2 SRK
131005 Gloria Bellis Körning LA Nationell Gk HORK

 

Marie Ågren

130127  Dilba  Körning  Precision Msv Nationell  HRK 
130127  Dilba  Körning  Dressyr LA Lokal HK  HRK 
130223 Dilba            Körning Dressyr LA Lokal HK 2 HORK
130331  Dilba  Körning  Precision LA Lokal HK  HRK 
130331  Dilba  Körning  Dresyr LA Lokal HK  HRK 
130428  Dilba  Körning  LA Lokal HK  HORK 
130428  Dilba  Körning  LA Lokal HK  HORK 
130525  Dilba  Körning  LA Lokal HK  HORK 
130809 Dilba Körning Elit Svår HK SM 1 Skånska körsällskapet
130908 Dilba Körning LA Lokal 2 SRK
131005 Dilba Körning LA Lokal HK 1 HORK

 

Ingela Strand

130406 Britney         Dressyr  LA:4 Regional 2 WRK
130609  Portello  Banhoppning  0.80 CR Lokal  0 fel  SORK 
130609 Portello Banhoppning  0.90 CR Lokal  0 fel  SORK 
130922 Twilight Banhoppning  LD CR Lokal 0 fel WRK
131020 Little Busy Bee Banhoppning LD CR Lokal 0 fel HRK
131110 Britney Dressyr LB:2 regional 1 WRK
131116 Lucky Charm Banhoppning 0.90 CR Lokal 0 fel WRK

 

Elin Lawergren

130413 Fextok du Hardrais Banhoppning LD+5 Lokal 1 GLR
130413  Fextok du Hardrais  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  SRK 
130526  Fextok du Hardrais  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  GLR 
130608  Fextok du Hardrais  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  SORK 
130630  Ängaskogs Aslan Banhoppning  LC Lokal  SRK 
130630 Fextok du Hadrais Banhoppning LD CR Lokal 0 fel SRK

 

Tim Leander

130317 Oki Doki         Banhoppning LD CR  0 fel WRK
130317 Oki Doki Banhoppning LC Avd.B Lokal 0 fel WRK
130413 Pärlemo 4545 Banhoppning LD+5 Lokal 3 GLR
130512  Oki Doki  Banhoppning  LC Avd. B Lokal  0 fel  WRK 
130512  Lucky Red Swallow  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  WRK 
130512  Pärlemo 4545  Banhoppning  LC Lokal  WRK 
130526  Lucky Red Swallow  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  GLR 
130526  Oki Doki  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  GLR 
130526  Oki Doki  Banhoppning  LC Avd. B Lokal  0 fel  GLR 
130608  Oki Doki  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  SORK 
130608  Lucky Red Swallow  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  SORK 
130608  Oki Doki  Banhoppning  LC Avd. B Lokal  0 fel  SORK 
130810 Lucky Red Swallow Banhoppning LC Avd. B Lokal 0 fel NGR
130810 Oki Doki Banhoppning LC Avd. B Lokal 0 fel NGR
130824 Oki Doki Banhoppning LC CR Lokal 0 fel GLR
130831 Oki Doki Banhoppning LB Avd. B Regional 0 fel Gamleby
130907 Lucky Red Swallow Banhoppning LC Avd. B Lokal 0 fel HORK
130907 Oki Doki Banhoppning LC Avd. B Lokal 0 fel HORK
130922 Oki Doki Banhoppning LC Avd. B Lokal 0 fel WRK
130922 Lucky Red Swallow Banhoppning LC Avd. B Lokal 0 fel WRK
131005 Oki Doki Banhoppning LB Avd. B Lokal 0 fel SRK
131005 Oki Doki Banhoppning LB Avd. B Lokal 0 fel SRK
131117 Oki Doki Banhoppning LC Avd. B Lokal 0 fel WRK
131117 Oki Doki banhoppning LB Avd. B Lokal 0 fel WRK

 

Josefin Martinsson

130316 My Pleasure Banhoppning 0.90 CR 0 fel WRK
130316 My Pleasure Banhoppning 1.00 Avd.B Lokal 0 fel WRK
130306  My Pleasure  Banhoppning  0.90 CR Lokal  0 fel  SORK 
130609  My Pleasure  Banhoppning  1.00 Avd. B Lokal  0 fel  SORK 
130609 My Pleasure Banhoppning 0.90 CR Lokal 0 fel SORK
130922 Top Secret Banhoppning LD CR Lokal 0 fel Upplands Bro

 

Oliver Stérnhag

130127  Exact 630  Körning  Dressyr LB Lokal  Gk  HRK 
130127  Exact 630  Körning  Precision LB Lokal  Gk  HRK 
130223 Exact 630    Körning Dressyr LB Lokal Gk HORK
130223 Exact 630 Körning Precision LB Lokal Gk HORK
130331 Exact 630 Körning Dressyr LB Lokal Gk HRK
130505  Exact 630  Körning  Dressyr LB Lokal  Gk  Stockholms Körsällskap 
130505  Exact 630  Körning  Precision LB Lokal  Gk  Stockholms Körsällskap 
130703 Exact 650 Körning LB Lokal Gk HORK
130724 Exact 630 Körning LB Lokal Gk HORK
131020 Pärlemo 4545 Banhoppning LC lokal 2 HRK
131020 Pärlemo 4545 Banhoppning LD CR Lokal 0 fel HRK
131117 Pärlemo 4545 banhoppning LD CR Lokal 0 fel WRK

 

Matilda Bolin

130223 Wirre Wirvel Körning Dressyr LB Lokal Gk HORK
130223 Wirre Wirvel Körning Precision LB Lokal Gk HORK
130606 Wirre Wirvel Körning Dressyr LB Lokal Gk SORK
130724 Wirre Wirvel Körning LB Lokal 1 HORK
131005 Wirre Wirvel Körning LB Fullständig Lokal 1 HORK

 

Zarah Strange

130525  Champion  Banhoppning  1.10 Regional  GLR 
130721 Champion       Banhoppning 1.10 Regional  Udden

 

Ella Ternström

130526  Hickory  Banhoppning  LD CR Lokal  0 fel  GLR
130630 Hickory           Banhoppning LD CR Lokal 0 fel SRK

 

Karolina Westberg

130630 My Rhiannon     Banhoppning LC Avd. B Lokal 0 fel SRK

 

Josefin Johannesson

 

Ulla Mattsson

 

Anneli Ahlqvist

 

Estrid Bomgren

 

Sofia Dreborg

 

Helena Hjort

Uppdaterad: 05 JAN 2017 07:42 Skribent: Cattis Jakobsson

SISU

 

Gangvide Farm

 

Stenstu Kvarn

 

Gotlands Södra Härads

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Postadress:
Hemseortens Rid och KK - Ridsport
Frida Karlqvist, Liffride Stånga 435
62360 Stånga

Kontakt:
Tel: 0703249919
E-post: This is a mailto link

Se all info